Завдання 8: ФІНІШ!

Ось і настав фінальний 25-й день нашого забігу!

Дихай поволі, мовомарафонцю! Ми вже на фініші! Оркестр! Музика! Квіти і привітання – вже зовсім скоро! Ююххуу!

Незабаром на вашу електронну скриньку вам від нас прилетить електронний сертифікат про успішно пройдений Мовомарафон-25. Найактивніші мовомарафонці, як ми й обіцяли, отримають подарунки – цікаві книжки від наших партнерів! Кожен мовомарафонець, який залишив нам свою адресу, отримає від нас листівку та наліпку! Якщо ви при реєстрації не залишили нам адреси і хочете отримати суверірну листівку та наліпку – напишіть нам листа з вашою адресою на нашу пошту movomarafon.in.ua@gmail.com.

 

movomarafon

Але перед фінішем у нас залишилося останнє 8-ме завдання

Воно однакове для марафонців обох доріжок: Напишіть Ваші враження від мовомарафону та від спілкування українською мовою.

І ще важливе питання: чи вдалося вам за ці 25 днів перейти на українську? Які перепони були найскладнішими і як ви їх долали?

У допис вкладіть вашу світлину або будь-яке зображення, яке передає ваші враження від 25-ти днів спілкування українською чи виконання мовомарафонських завдань. Відповіді, як і завше, публікуйте під хештегом #мовомарафон, а на пошту movomarafon@gmail.com – скидайте нам посилання на ваш допис.

Найкращі історії про перехід на українську будуть опубліковані на сторінці ініціативи “Переходь на українську”, яка збирає та публікує історії людей, що вирішили стати на шлях українськомовності.

Філософія нашого проекту проста. І полягає вона у тому, що коли людина для себе щось вирішує, то сама контролює процес та йде до мети, спираючись тільки на свою мотивацію.

Тому ми незмірно ДЯКУЄМО всім учасникам, які її зрозуміли та поринали в українську разом з нами.

 

%d0%b4%d0%b0%d1%82%d0%b0%d0%b3%d1%83%d0%bf

partnery