Завдання 2: Фільмуй, бо ми того варті!

Дякуємо всім марафонцям за чудово виконане перше завдання – привітання вдалися на славу!

Зізнаємося, що ми не чекали такої потужної активності від вас і зараз в поті чола читаємо і відповідаємо на ваші неймовірні листи, із захватом переглядаємо Ваші дописи у Фейсбуці, Твіттері, Інстаграмі та інших соціальних мережах.  Незабаром зробимо підбірку із них на сайті.

Радо інформуємо, що на Мовомарафон вже зареєструвалося понад 4800 учасників з 30 країн світу. Ми оновили карту учасників, яку самі особисто любимо роздивлятися і вам радимо 🙂

mapa_movomarafon2

 

Тримайтеся!

Мовомарафонці, ми знаємо, що багато кому з вас тяжко: важко переключити мозок, не вистачає словникового запасу, не встигаєте вчасно підібрати потрібне слово. Тому ми створили Фейсбук-групу, де можна спілкуватися між собою, писати поради, питання, домовлятися про зустрічі.

А тепер до завдання

Ми міркували про виклик номер два для вас. Думали навантажити вас філологією і вправами так, щоб Уххх, аж посторонки рвалися, і всі гуртом кричали: «Йооой! Мовомарафон, ми вас боїмося» 🙂 Але згадали, що ці субота й неділя – це останні вихідні літа, і передумали. Вирішили, що найкраще їх провести не за вправами, а на канапі за відпочинком з родиною та друзями, перед тим добре погулявши й погрівшись під останніми променями літнього сонечка.

 

TxHzPFdTFCE

 

 

Отож цього разу для марафонців обох доріжок завдання одне: подивитися цими вихідними разом з близькими цікавий фільм на ваш вибір, знятий або озвучений українською мовою. Можете обрати будь-яку стрічку та краще звичайно – наше. А опісля – написати у ваші соціальні мережі відгук про фільм, згадати колоритні вислови, які вам запам’яталися, при цьому – прикріпити до допису світлину з афішою переглянутого фільму або кадр з улюбленого епізоду. Раптом у вас всередині міцно спить скажений, з вогняними очима, страшний кінокритик? Розштурхаємо його! Не забувайте про хештег #Мовомарафон і надіслати нам посилання на ваш пост на пошту movomarafon.in.ua@gmail.com.

На виконання завдання маєте час до понеділка, бо якраз тоді ми вишлемо третє завдання.

Якщо у вас розбігаються тепер очі й ви не знаєте, на чому зупинитися, то ми порадимо вам українське сучасне та ще є хороше кіно. Аж десять штук!

1. Поводир, або квіти мають очі

2. Нескорений

3. Трубач

4. Брати. Остання сповідь

5. Синевир

6. Іван Сила

7. Тіні незабутих предків

8. Прикольна казка

9. Київський торт

10. За двома зайцями (перший оригінал українською!)

Як показує наш досвід, багато українців не знають про існування сайтів, де повністю всі фільми озвучені українською, а тому даємо вам підбірку:

1. moviestape.com

2. kinoprostir.com

3. world-ua.com

4. hurtom.com (торрент)

 

Приємного перегляду і приємних вихідних! 🙂

 

Picture4