Ми стартували! Перше завдання для мовомарафонців

logo2_fixed

Доброго вечора, пані та панове мовомарафонці!

Ви нарешті ступили на шлях до україномовності, з чим ми вас щиро вітаємо! Вітаємо Днем Незалежності та з початком Мовомарафону!

Ми надсилатимемо усім учасникам один тематичний лист раз на 2-3 дні. У ньому ви знайдете завдання, поради та лайфхаки, а також посилання на детальні версії всіх корисностей. Радимо справді заглядати у інформацію за посиланнями, щоби перехід на українську часом здавався вам не бігом на довгу дистанцію, а сном літньої ночі 🙂

Виконані завдання публікуйте на своїх сторінках у соціальних мережах під хештегом #мовомарафон. Окрім того, після публікації поста із завданням на своїй сторінці, надішліть посилання на свій пост нам на адресуmovomarafon.in.ua@gmail.com – так ми упевнимося, що ваш допис не загубиться.

Під хештегом #мовомарафон закликаємо вас ділитися своїм досвідом україномовності – пишіть про свої успіхи, вагання, відкриття. Для нашого мовозабігу це надзвичайно важливо! Ваші особисті думки й відчуття заохочуватимуть ваших друзів, близьких та рідних схопити вас зненацька за руку й, диви, пробігти до фінішу Мовомарафону разом 🙂 Радимо час від часу моніторити хештег, аби спостерігати за успіхами інших мовомарафонців та черпати одне від одного натхнення.

Тепер годі баляндрасити – переходимо нарешті до першого завдання нашого незвичайного забігу!

 

Picture2

Мовомарафонцю повного занурення

Ми хочемо нагадати, що завтра – ваш перший день спілкування цілковито українською. Завтра ваш день починається не з утра, а з раночку, не з кофе, а з запашної кавусі, не з поцелуев, а цілунків і цьомчиків 🙂 Починайте говорити українською зі своїми рідними й друзями, купувати нею смаколики, вітати всіх зі святом, а також – не забуваємо спізнатися з іншими учасниками мовного марафону.

Ось з порогу завдання: опублікуйте у вашій улюбленій соціальній мережі українською мовою привітального поста до Дня Незалежності разом із своєю світлиною (можна в неї брати своїх близьких, друзів, коханих, малюків та навіть улюблених тваринок) і напишіть свої враження про перший день спілкування українською. Розкажіть про свою участь у Мовомарафоні та особисту мотивацію спілкування українською: чому? як зародилася ця думка? чому особисто для вас це важливо? Не забудьте поставити хештег#Мовомарафон 🙂

Важливо! після публікації поста із завданням на своїй сторінці, надішліть посилання на свій пост нам на адресу movomarafon.in.ua@gmail.com. Якщо вас немає у соціальних мережах, просто напишіть нам на цю електронну скриньку про свої враження від першого дня спілкування українською. Це потрібно для визначення переможців Мовомарафону.

 

Picture1

Марафонцю лагідного забігу

пропонуємо почати день із привітань з нашим чудовим святом – 25-річчям Незалежності! Поклади з вечора під подушку телефон, і щойно проспіває ранок – чимдуж надсилай близьким свої перші привітання українською.

Завдання: Напишіть у вашій улюбленій соціальній мережі українською привітального поста з Днем незалежності та не забудьте про фото! Розкажіть своїм знайомим про участь в Мовомарафоні та запропонуйте їм трішки сьорбнути коктейлю зі смачнющої серпневої і медової української мови разом з вами. Не забудьте додати хештег #Мовомарафон 🙂

Важливо! після публікації поста із завданням на своїй сторінці, надішліть посилання на свій пост нам на адресу movomarafon.in.ua@gmail.com. Це потрібно для визначення переможців Мовомарафону. Якщо вас немає у соціальних мережах, привітайте Ваших друзів українською з Днем Незалежності і напишіть нам про свої враження на електронну скриньку.

 

Хочемо зізнатися у невеличкій лукавості: хоч ми й погрожували на сайті в описі проекту, що всіх, хто блефуватиме й недобалакуватиме українською, ми “спіймаємо за дупу”, насправді головним контролером є лише ВИ і Ваше власне бажання перейти на українську. А ми, як добрі мережеві домовички, нагородимо тих, чия мотивація і наполегливість виявилися найсильнішими 🙂

 

Picture3

Кожен учасник Мовомарафону отримає подарунок!

Кожен зареєстрований учасник Мовомарафону отримає ось таку дизайнерську листівку. І не лише, але про додатковий подарунок пізніше 🙂

Мотивація: Найактивніші учасники отримають цінні подарунки – цікаві книги від наших партнерів та футболки з логом Мовомарафону!

Підписуйтеся на сторінки Мовомарафону у соціальних мережах (Фейсбук,Твіттер, Ютуб) та пишіть нам у разі виникнення будь-яких запитань чи проблем. Ми оперативно дамо відповідь і спробуємо всьому зарадити.

Наступного листа із завданням чекайте від нас у п’ятницю. Тож не забудьте заглянути зранку 26-го серпня на вашу скриньку 🙂

Дякуємо Вам за вибір взяти участь у Мовомарафоні та зробити Україні на її 25-річчя такий прекрасний подарунок.

Творімо нашу Незалежність разом!

 

Picture4