Партнери

%d0%b4%d0%b0%d1%82%d0%b0%d0%b3%d1%83%d0%bf

Компанія Датагруп – генеральний спонсор Мовомарафону. «Датагруп» — провідна компанія на ринку телекомунікаційних послуг. Клієнти компанії отримують саме ті послуги, які потрібні для активного, динамічного розвитку їх бізнесу.

ABTOSoftware

Дякуємо ABTO Software і Святославу Літинському. Якщо у вас виникне необхідність написати вебсайт, мобільний додаток чи програму – ABTO Sowftware стане вам у пригоді!
22 (1)
Якщо шукаєте літературу для саморозвитку та успішної реалізації в бізнес- чи будь-якому іншому проекті, тоді прямуйте до видавництва “Наш формат”. Останні перекладені бест-селери Нью-Йорк Таймз, а також інша рідкісна світоглядна література чекає на вас! Не забудьте завітати у колоритну книжкову крамницю “Нашого формату” на провулку Алли Горської, 3 – щоб потримати в руках красиві видання та приміряти футболки з оригінальними стильними прінтами власного виробництва.

993060b7665e651735917c93b5114adf_400x400
Ми дуже дякуємо порталу “UkrFace” та його засновнику Андрію Ільківу за розробку сайту “Мовомарафону”.

23logo
Видавництво “Смолоскип” освітить кожному охочому шлях в українську літературу доби модерну, модернізму, аванґарду та сучасну літературу. Серед видань “Смолоскипу” ви знайдете також справжні скарби української науково-критичної думки з літретурознаства, шикарну колекцію літературних антологій та спогадів відомих українців. Завітайте в затишну крамницю “Смолоскипа” на Межигірській, 21.


bereza
Авторська кухня словників Тараса Берези розкриє для вас функціональність, вишуканість та сучасність української мови. Найактивінші мовомарафонці отримають цікавий подарунковий набір від Авторської кухні, який стане в нагоді не лише у вивченні української, але й англійської.

 

400px-ABABA_20

«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» — провідне українське видавництво дитячої літератури, одне з найвідоміших дитячих видавництв Східної Європи. Перше приватне дитяче видавництво незалежної України.

 

 

69658936

Книжковий клуб Сімейного Дозвілля об’єднує сьогодні більш ніж 1 000 000 українських родин та пропонує своїм клієнтам сервіс європейського рівня. Інтернет-магазин Клубу пропонує придбати книжки усіх жанрів та напрямків: найкращі новинки художньої, прикладної, навчальної, дитячої літератури.

 

Дякуємо прекрасній дизайнерці Оксані Аті за наш логотип “Мовомарафону” та інші ілюстрації проекту.

 

taras
Дякуємо Тарасу Троцюку за допомогу у зйомці роликів та монтажі. Якщо і у вас виникне потреба у якісній зйомці вашого свята чи іншого свят – звертайтся до taras-video.

 

cropped-logo_ukrlangdefence

Рух Захисту Української Мови – це незалежна, позапартійна, некомерційна громадська організація однодумців-патріотів, яким небайдуже питання української мови.

 

banner_starlev


Видавництво Старого Лева
 пропонує чудові книжки як для дітей так і для дорослих. У 2016 році «Видавництво Старого Лева» було визнано першим серед українських видавничих брендів.

 

vivat

Видавництво Vivat пропонує розмаїття цікавих і корисних книжок. За два роки (із 2014 по 2016) видано понад 1000 назв книжок загальним накладом 4,5 мільйона примірників.

89504_030

Дякуємо типографії “Мадрид за згоду надрукувати листівки для нашого проекту, які ми вишлемо в подарунок активним учасникам “Мовомарафону”

 

page_1_thumb_large

Ми неймовірно вдячні невтомному генератору афоризмів Коту Інжиру  та його креативному творцю Олені Павловій  за згоду підтримати наш проект. Кіт Інжир, власне кажучи, був одним із натхненників “Мовомарафону”, вигадавши найвлучнішу фразу про українську Незалежність, яку вже ми цитували в описі проекту: “У незалежній країні – не залежуйся!”. Цього разу він поділиться з вами своїми думками про українську мову, а може й видасть колись свій підручник з української для котів 🙂

12802969_968892849824521_970013580795093041_n

 

One Planet – це ресторан смачної та корисної вегетарінської і веганської їжі в Києві. Учасники зустрічей мовомарафонців у Києві мали нагоду покуштувати смаколики та напої від One Planet.